0
BLOG DR SAPPORO

BLOG DR SAPPORO

Poduszki do spania

Wybór odpowiedniej poduszki to nie lada wyzwanie. Najlepsza poduszka to taka, która oprócz wygody zapewni dobre podparcie kręgów szyjnych. Wybór poduszki zależy również od pozycji snu, budowy ciała i ewentualnych schorzeń kręgosłupa.
30 maja 2024
Aparat z maską CPAP to najbardziej skuteczne urządzenie medyczne stosowane w leczeniu bezdechu sennego. Sprawdź, który sprawdzi się u Ciebie!
25 maja 2024
W wieku dwóch lat większość dzieci spędza więcej czasu na spaniu niż na jawie.
20 maja 2024
Dowiedz się, jakie korzyści przynosi stosowanie maski CPAP w leczeniu obturacyjnego bezdechu sennego, a także jaki aparat CPAP będzie dla Ciebie najlepszy.
15 maja 2024
Bezsenność dotyka coraz większą liczbę ludzi. Zasada 3C pozwala z nią skutecznie walczyć. Sprawdź, co zrobić, aby mieć zdrowy sen!
10 maja 2024
Materac odgrywa ważną rolę przy występującym bólu bioder. Często zaczynamy szukać cennych porad, które odpowiedzą na nasze pytania związane z bólem biodra, ale czy kiedyś przyszło nam na myśl, że nieodpowiednio dobrany materac może mieć swoje przysłowiowe “pięć groszy” w bólu?
5 maja 2024
Wybór odpowiedniej poduszki ortopedycznej to klucz do zdrowego i komfortowego snu. Odkryj, jakie czynniki mają wpływ na jakość snu i jak dokonać właściwego wyboru.
20 kwietnia 2024
Poduszki dla niemowląt zwiększają ryzyko niedotlenienia i śmierci. Nie zapewniają im zdrowia. Odkryj sekret poduszki na płaską główkę.
10 kwietnia 2024
Sen jest to stan czynnościowy układu nerwowego, podczas którego występuje brak ruchu oraz utrata świadomości. Po co śpimy i dlaczego mamy sny?
5 kwietnia 2024
Rozmiar ma znaczenie! Ale nie tylko rozmiar poduszki, lecz również jej projekt jest niezwykle ważny. Jak wybrać poduszkę dla siebie?
30 marca 2024
Nie cierp z powodu bólu karku w nocy i o poranku. Dowiedz się, jakie poduszki na ból karku są najlepsze i jak utrzymać ich higienę. Znajdź najlepszą poduszkę dla siebie już teraz!
15 marca 2024
Różnice między pianką visco, a pianką wysokoelastyczną są istotne. Sprawdź, jaki rodzaj pianki będzie dla Ciebie najlepszy.
10 marca 2024
Każdy z nas chodzi na spacery, ale nie każdy zastanawia się nad pytaniem czy spacerowanie ma wpływ na zdrowie kręgosłupa? Przychodzimy z poradnikiem, w którym odpowiemy na zadane pytanie.
1 marca 2024
Sposób produkcji poduszek ortopedycznych z pianki termoelastycznej ma wpływ na zdrowie. Dlaczego proces pneumatyczny jest lepszy niż chemiczny?